Kurumsal Kimlik
 • Firma:

  588

 • Bitiş Tarihi:

  11.05.2019

 • Türü:

  0

 • Kategori:

  Neler Yaptık ?

 • Proje Linki:

  Siteye Git

Proje Detayları

İşletmenizi büyütmenize yardımcı olabilecek etkili bir markaya ve kurumsal kimliğe sahip olmak ister misiniz? Ak Creative Media olarak size marka ve kurumsal kimlik konusunda destek vermeye hazırız. Bir girişimci olarak, tüm potansiyel müşterilerinize açık bir hikaye anlatan bir markaya sahip olmanız gerekir. Sahip oldukları en iyi seçenek olduğunuzu anlamalarına yardımcı olabilecek tüm işletmenizin niteliklerini aktarmada esnek ve verimli olmalıdır.
Ak Creative Media dijital pazarlama ajansı olarak olarak markanızın sadece logodan ibaret olmadığına inanıyoruz. Bizim için marka adı, marka imajı ve ürün sembollerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda ürünleriniz ve bir bütün olarak işinizle ilgili bilgi ve beklentileri de kapsar. Kurumsal kimlik tasarım hizmetlerimiz ile ikna edici ve çekici bir marka ve kurumsal kimliğe sahip olmanız sağlanacaktır.

Kurumsal Kimlik

Markalaşma ve Kurumsal Kimlik Hizmeti

Bizi kurumsal kimlik ajansı olarak seçtiğinizde, size en iyi olanakları sağlayabilecek çok çeşitli yüksek kaliteli markalaşma ve kurumsal kimlik hizmetlerini deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Marka değerlendirme, isim geliştirme, markalaşma, kurumsal kimlik tasarımı, marka yönergeleri, sloganlar ve ürün isimleri gibi birçok seçenekle kurumsal kimlik çalışmalarınızı yöneteceğiz.
Diğer şirketlerin aksine, ihtiyacınız olan tüm ilgili ve duyarlı hizmetleri sunabilen güvenilirliğimiz ve inanılırlığımızla tanınırız. Nitekim size mümkün olan en iyi hizmeti verebilecek en son teknolojiye sahibiz. Diğer bir deyişle, bizi en iyi seçenek olarak seçtiğinizde sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bir marka kimliği şirketi olarak güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz biriyiz.
Kurumsal kimlik geliştiren grafik tasarımımız oldukça duyarlıdır; bu, hedef kitlenizi oradaki rakipleriniz yerine şirketinizi seçmeye ikna etmek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için onların basamak taşı olduğunuzu anlamalarına yardımcı olmak gibi tüm hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceği anlamına gelir. Bunun dışında markanız ve kurumsal kimliğiniz sadece müşterilerinizin kalbini değil aynı zamanda akıllarını da yakalayacaktır.

Proje Fotoğrafları